Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » tworzenie muzyki » FMOD Studio 2.02.13

FMOD Studio

2.02.13
tworzenie muzyki
Rozmiar:
102 MB
Aktualizacja:
21.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3936 (16 w tym miesiącu)
Opis FMOD Studio 2.02.13
 
 

FMOD Studio to kompleksowe i niezawodne oprogramowanie, umożliwiające tworzenie profesjonalnych dźwięków audio i muzyki do gier wideo oraz innych aplikacji multimedialnych. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, nowoczesnym i rozbudowanym interfejsem użytkownika.

Program FMOD Studio jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze nawet dla niedoświadczonych bądź początkujących użytkowników. Miksowanie, konwertowanie czy tworzenie wielościeżkowych efektów dźwiękowych i interaktywnej muzyki, nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Doświadczone osoby lub profesjonalni muzycy także znajdą coś dla siebie.

Z FMOD Studio korzystają najpopularniejsi producenci z branży gier komputerowych. Przy jego użyciu udźwiękowiono między innymi Wiedźmina 2, Batman: Arkham Asylum, Starcraft II czy World of Warcraft.

Interfejs programu jest bardzo rozbudowany i składa się z wielościeżkowej osi czasu na której wykonujemy wiele różnych czynności. Oprócz tego składa się on również z ekranu do podglądu projektowanego / edytowanego dźwięku, zaawansowanego miksera, przydatnej przeglądarki i wyszukiwarki dźwięków oraz muzyki, a także ze specjalnego gramofonu (Deck) do masteringu, modyfikowania i ulepszania wydobywanego brzmienia bądź do wykonywania wielu innych rzeczy związanych z dźwiękiem audio.

Oprogramowanie obsługuje różne rodzaje dźwięków i muzyki. Oprócz standardowych mono i stereo wspiera też dźwięki przestrzenne 4.1 i 5.1. Warto też wspomnieć o obsłudze zewnętrznych wtyczek, rozszerzających funkcjonalność aplikacji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook