Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » tworzenie muzyki » DJ Mixer Express 5.8.3

DJ Mixer Express

5.8.3
tworzenie muzyki
Rozmiar:
39.9 MB
Aktualizacja:
20.06.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
1212 (7 w tym miesiącu)
Opis DJ Mixer Express 5.8.3
 
 

DJ Mixer Express to oprogramowanie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych DJ-ów. Charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem użytkownika, który znacząco ułatwia orientację w gąszczu opcji do tworzenia i miksowania muzyki.

DO dyspozycji oddano odtwarzacze multimedialne, które mogą być używane razem lub osobno w zależności od posiadanych umiejętności. DJ Mixer Express oferuje precyzję i wyczucie poszczególnych funkcji na poziomie zbliżonym do sprzętowego.

Wbudowana lista do zarządzania zbiorami pozwala na odtwarzanie całych albumów oraz pojedynczych utworów. Można również modyfikować tempo ich odtwarzania. Kontrolę prędkości odtwarzania umożliwia analizator BPM.

Nie zabrakło modułu do synchronizacji bitów i mieszania dźwięku z plikami video. Użytkownik ma możliwość korzystania zarówno z ręcznego jak i automatycznego mixera. Istotną rolę w pracy muzyka odgrywa sprzęt, dlatego też produkt pozwala na obsługę jednocześnie do 9 kontrolerów MIDI/HID.

Program pozwala na pracę przy plikach audio zapisanych w formatach MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA, OGG. Obsługiwane są także pliki AVI, MP4, MOV, WMV i inne.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook