Nicecast

1.11.10
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
9 MB
Aktualizacja:
18.08.2016
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
922 (9 w tym miesiącu)
Opis Nicecast 1.11.10
 
 

Nicecast to aplikacja umożliwiająca strumieniowe transmitowanie radia internetowego z komputera Mac. Użytkownicy mogą udostępniać własną muzykę lub radio na całym świecie. Nicecast pozwala też słuchać twojej listy utworów muzycznych z bazy programu iTunes z niemal dowolnego miejsca.

Program pozwala tworzyć szybko stację radiową, którą można rozpowszechniać strumieniowo za pośrednictwem internetu. Nicecast przeznaczony jest również dla DJ`ów, którzy mogą skorzystać z wbudowanego efekt uVocieOver, w celu miksowania utworu i udostępniania go w Internecie. Oprócz tego użytkownicy transmitujący radio, mogą podłączyć mikrofon i korzystać z programu Skype w celach konferencyjnych.

Nicecast współpracuje z setkami wtyczek VST oraz zapewnia prosty i intuicyjny interfejs, który z całą pewnością przypadnie wszystkim do gustu. Program oferuje też możliwość ustawiania jakości brzmienia i zapisywania audycji do formatu AAC, MP3 czy AIFF. Ponadto pozwala zabezpieczyć własną transmisję hasłem i odczytywać statystyki odnośnie ilości słuchaczy. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook