Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » tworzenie demonstracji » Movavi Screen Recorder Studio For Mac 11

Movavi Screen Recorder Studio For Mac

11
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
100 MB
Aktualizacja:
07.10.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
294 (29 w tym miesiącu)
Opis Movavi Screen Recorder Studio For Mac 11
 
 

Movavi Screen Recorder Studio to profesjonalne narzędzie do nagrywania wszystkiego co się dzieje na ekranie pulpitu. Oprócz tego wykonuje zrzuty ekranu do odpowiednich plików graficznych, a także nagrywa filmy na płycie DVD lub udostępnia je w Internecie. Jest to doskonałe oprogramowanie do tworzenia filmów instruktażowych i innych poradników w formie wideo.

Za pomocą tej aplikacji możemy nagrać film z całego pulpitu lub wybranej aplikacji. Nadaje się do nagrywania sekwencji wideo z gier komputerowych, a także do przechwytywania transmisji na żywo z telewizji internetowej i klipów wideo z serwisu YouTube. Program posiada szereg przydatnych opcji do nagrywania filmów. Wśród nich znajdziemy funkcję pozwalającą na ustalenie odpowiedniej ilości klatek na sekundę (FPS), która jest bardzo istotna podczas nagrywania sekwencji z gier i filmów. Ponadto wybieramy też format kompresji oraz jakość zapisu audio i wideo. Nie zabrakło również przydatnego narzędzia do ustawienia rozdzielczość filmu i jego proporcji boków (16:10 lub 16:9).

Movavi Screen Capture Studio pozwala również na łączenie i dzielenie fragmentów filmów, a także przechwytywanie wideo z kamery internetowej. Za pomocą programu możemy scalać filmy, dodawać animowane przejścia pomiędzy klipami oraz dodawać różne filtry i efekty. Oprócz tego możemy też wyregulować poziom jasności, balans bieli, kontrast i poprawić jakość nagranego filmu.

Program pozwala na zapisywanie utworzonych filmów do następujących formatów wideo: AVI, MP4, WMV, MKV, FLV i wiele innych. Ponadto umożliwia przekonwertowanie ich do formatów obsługiwanych przez urządzenia przenośne typu Smartphone, iPod, Sony PSP, Apple iPhone czy PlayStation 4. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook