Mactracker

7.12.2
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
160 MB
Aktualizacja:
20.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
891 (6 w tym miesiącu)
Opis Mactracker 7.12.2
 
 
Mactracker to bogata biblioteka wiedzy o wszystkich urządzeniach wyprodukowanych przez firmę Apple.

Interfejs programu jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Po lewej stronie znajdziemy różne listy z urządzeniami Apple, posegregowane i podzielone według prawidłowej kategorii produktów.

Na szczególną uwagę zasługuje specjalna kategoria "Oś czasu", która pozwoli nam w czytelny sposób przejrzeć oraz zapoznać się z urządzeniami wyprodukowanymi na przełomie 1976 roku, aż do dnia dzisiejszego (lista produktów będzie cały czas rozwijana o nowe produkty Apple).

Wybierając dowolny produkt znajdujący się w tej bogatej bibliotece, dowiemy się o nim praktycznie wszystkiego to co najważniejsze. Informacje produkcyjne (data produkcji, identyfikacja modelu itp), informacje techniczne (nazwa procesora, wielkosć pamięci urządzenia, waga, wyświetlacz), informacje odnośnie zainstalowanego oprogramowania i systemu, a także opis produktu wraz ze zdjęciem modelu zaczerpnięte z różnych żródeł na przykład z Wikipedii.

Mactracker wyświetla również informacje o naszym komputerze na którym go zainstalowaliśmy. Ponadto, autor aplikacji aktualizuje kategorię produktów które są nadal dostępne w sprzedaży i wspierane przez producenta.

Aplikacja wyświetla informacje o takich urządzeniach jak: iPad, iPod, iPhone, Apple TV, Apple Watch, eMac, Mac Mini, Mac Pro, iBook, Macbook, PowerBook, Xserve, Akcesoria Apple, Audio, Kamery, Wyświetlacze, Skanery, urządzenia Wi-Fi, Drukarki czy nawet klasyczne komputery. Nie zabrakło w nim informacji o oprogramowaniu - systemy iOS, macOS czy tvOS.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook