Swifty

0.6.13
szyfrowanie danych
Rozmiar:
86 MB
Aktualizacja:
09.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
79 (7 w tym miesiącu)
Opis Swifty 0.6.13
 
 

Swifty to wieloplatformowy menedżer haseł, oferujący bezpieczeństwo oraz porządek w hasłach i poufnych danych.

Swifty szyfruje wszystkie wprowadzone dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. W ten sposób poufne dane są zawsze ukryte, niezależnie od tego, czy są przechowywane na dysku lokalnym, czy przetwarzane w pamięci na komputerze.

Dzięki aplikacji Swifty nie musimy już pamiętać wszystkich długich i trudnych do odgadnięcia haseł. Możemy bezpiecznie je przechowywać ukrywając za jednym hasłem głównym, który jest niezbędny za każdym po uruchomieniu oprogramowania.

Warto zaznaczyć, że korzystając z programu Switfty pozostajemy zawsze anonimowi - nie musimy rejestrować i zakładać konta. Wszystkie dane są zawsze zapisywane lokalnie na komputerze i nie są wysyłane na żadne serwery. Chyba że zdecydujemy się zsynchronizować hasła i inne dane za pośrednictwem jednego ze swoich kont w chmurze.

Ponadto, program Swifty przeprowadza automatyczny audyt haseł i wykrywa słabe, stare i zduplikowane hasła, które można zastąpić silnymi i unikalnymi hasłami za pomocą wbudowanego generatora haseł.

Pozostałe, przydatne funkcje programu to - informacje o karcie kredytowej, bezpieczne tworzenie notatek do przechowywania informacji, obsługa jednorazowych haseł (TOTP), synchronizacja dysku Google oraz możliwość migracji z jednego komputera na drugi za pomocą pliku kopii zapasowej lub synchronizacji GDrive.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook