LastPass

4.116.0
szyfrowanie danych
Rozmiar:
26 MB
Aktualizacja:
06.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1377 (14 w tym miesiącu)
Opis LastPass 4.116.0
 
 

LastPass to bezpłatny menadżer do zarządzania hasłami i danymi użytkownika. Program sprawia, że przeglądanie sieci i korzystanie z różnych kont użytkownika staje się prostsze i bardziej bezpiecznie. Oferuje możliwość logowania się do poszczególnych stron zaledwie jednym kliknięciem myszki. W dodatku zabezpieczy prywatne dane użytkownika, szyfrując konta na komputerze.

Podczas instalacji oprogramowania, określamy dodatkowe opcje instalacyjne. Wybieramy pluginy, które zintegrują się z wybranymi przeglądarkami internetowymi i wspomogą zarządzanie hasłami i logowanie się do poszczególnych witryn. Po pierwszym uruchomieniu programu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji bezpośrednio z poziomu aplikacji. Następnie za pozwoleniem użytkownika, LastPass wyszuka i zabezpieczy wszystkie niezabezpieczone konta na stronach internetowych we wszystkich zainstalowanych przeglądarkach internetowych.

LastPass pozwala na bezproblemowe zapisywanie, organizowanie, zakładanie i modyfikowanie dostępu do danych logowania użytkownika na wszystkich portalach internetowych. Wszystkie czynności i operacje wykonujemy z poziomu przeglądarki internetowej oraz dołączonej do niej wtyczki, która jest niezwykle pomocna i niezbędna dla użytkownika programu LastPass.

Korzystając z programu, już nigdy nie zapomnisz własnego hasła! Dodatkowo LastPass synchronizuje automatycznie twoje dane logowania i możesz je przeglądać gdziekolwiek tylko jesteś. Zabezpiecza dane przed phishingiem i wyłudzeniami oraz innym złośliwym oprogramowaniem. Dane są szyfrowane lokalnie na komputerze. Użytkownicy mogą również tworzyć profile i wypełniać formularze automatycznie. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook