Cryptomator

1.7.4
szyfrowanie danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
54 MB
Aktualizacja:
05.04.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
261 (5 w tym miesiącu)
Opis Cryptomator 1.7.4
 
 

Cryptomator to narzędzie szyfrujące nasze dane w chmurze.

Zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo wszystkim plikom przechowywanym w dowolnej usłudze udostępniającej przestrzeń dyskową na serwerach firmy.

Cryptomator jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy z poziomu programu utworzyć zaszyfrowany sejf za pomocą unikatowego hasła. Następnie automatycznie zostanie utworzony specjalny, zaszyfrowany katalog, w którym możemy umieszczać nasze dane. Nasze pliki będą się synchronizowały z usługą w Chmurze, jeśli jest to katalog powiązany z internetowym dyskiem.

Większość dostawców oferujących usługi w chmurze szyfruje dane tylko podczas transmisji lub przechowuje klucze do odszyfrowania dla siebie. Niestety istnieje ryzyko kradzieży tych kluczy. Dlatego warto skorzystać z programu Cryptomator, który zabezpieczy te klucze i sprawi, że nasze dane będą praktycznie nie do złamania przez hakerów.

Cryptomator umożliwia dostęp do plików ze wszystkich urządzeń. Jest łatwy w użyciu i bezproblemowo integruje się między Twoimi danymi a chmurą. Technologia programu spełnia najnowsze standardy i szyfruje zarówno pliki, jak i nazwy plików za pomocą AES i 256-bitowego klucza szyfrującego.

Program współpracuje z takimi usługami w chmurze jak OneDrive czy DropBox.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook