Insync

3.8.4
synchronizacja danych
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
28.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
2465 (2 w tym miesiącu)
Opis Insync 3.8.4
 
 

insync jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie Dokumentami Google. Sposób jej działania jest bardzo zbliżony do popularnego Dropboxa. Tuż po instalacji, wystarczy połączyć aplikację z naszym kontem Google. Do dyspozycji mamy wówczas folder, do którego umieszczamy preferowane pliki, a jego zawartość błyskawicznie synchronizuje się z chmurą.

Przewagą insync nad konkurencją jest zachowanie pełnej kontroli nad odbiorcami kluczy publicznych. Klient umożliwia również utworzenie kilku kont na jednym komputerze.

Producent zaimplementował także funkcję szybkiej synchronizacji wybranych plików. Wystarczy zatem, że klikniemy prawym przyciskiem myszy na plik zawarty w katalogu insync i wybierzemy opcję Share. Warto wspomnieć, że nie jesteśmy ograniczeni do katalogu insync, bowiem możemy szybko zsynchronizować każdy plik w dowolnej lokalizacji na dysku wykorzystując analogiczny sposób udostępniania. Edycja dokumentów uległa znacznemu uproszczeniu, dzięki konwersji Dokumentów Google do formatów Microsoft Office.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook