Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » synchronizacja danych » TomTom HOME 2.21.19

TomTom HOME

2.21.19
synchronizacja danych
Rozmiar:
45.1 MB
Aktualizacja:
12.05.2022
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
8129 (17 w tym miesiącu)
Opis TomTom HOME 2.21.19
 
 

TomTom HOME jest bezpłatnym programem zapewniającym dostęp do szerokiej gamy usług, a także do światowej społeczności użytkowników urządzeń firmy TomTom. Po nawiązaniu łączności z urządzeniem TomTom lub komputerem, oprogramowanie pozwala na zarządzanie mapami i innymi danymi jak filmy czy muzyka.

Posiadając TomTom HOME pozostajemy zawsze na bieżąco ze wszystkimi usługami oferowanymi przez producenta. Okno główne programu prezentuje kilka kategorii dających dostęp do poszczególnych opcji. Funkcja aktualizacji map sprawia, że nasze urządzenie zawsze będzie dysponowało najnowszymi informacjami o fotoradarach, robotach drogowych czy natężeniu ruchu.

Sekcja Add Traffic, Voices and Services pozwala na dodanie ulubionych piosenek czy filmów do ulubionych. Gdy zajdzie potrzeba usunięcia niepotrzebnych danych, wystarczy, że przejdziemy do kategorii Manage my Device, pod którą kryją się wszystkie pliki zgromadzone w nawigacji.

Niezwykle przydatną opcją, którą docenią zwłaszcza ci podróżujący po nieznanych miejscach jest TomTom Planner. Moduł ten znacząco ułatwia zaplanowanie całej trasy uwzględniając punkty przystankowe czy opóźnienia wynikające z remontów drogowych.

Oprogramowanie przeznaczone jest dla wszystkich modeli TomTom GO, ONE, XL, RIDER i NAVIGATOR 7.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook