MEGAsync

4.9.4
synchronizacja danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
41 MB
Aktualizacja:
08.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
133 (6 w tym miesiącu)
Opis MEGAsync 4.9.4
 
 

MEGAsync to prosty sposób na synchronizację plików i katalogów na dysku twardym z zawartością serwisu mega.io. Podstawową rzeczą, która jest wymagana przed rozpoczęciem korzystania z narzędzia jest zarejestrowanie konta w serwisie MEGA. Ostatnim krokiem jest określenie lokalizacji, która ma być synchronizowana.

Warto również podkreślić, że nie istnieją jakiekolwiek ograniczenia dotyczące rodzaju pliku, który może zostać przesłany do chmury. Zakończenie podstawowej konfiguracji powoduje, że MEGAsync rozpoczyna swoje działanie w tle, pozostając niemal niewidocznym dla użytkownika.

Kontrola wielkości dostępnej powierzchni odbywa się poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonę programu. Darmowa wersja oferuje 50 GB przestrzeni do dyspozycji użytkownika. Dysponując dużą ilością plików nie należy obawiać się konieczności stałej kontroli nad tym, co jest przesyłane na serwery, bowiem wszystko odbywa się w pełni automatycznie.

Synchronizacja działa w dwie strony. Bez względu, czy pliki zmodyfikujemy w synchronizowanym katalogu czy z poziomu MEGAsync, zawartość zostanie natychmiast zaktualizowana. Dotyczy to również dodawania, usuwania folderów czy zmieniania ich nazw. Dodatkową cechą, znacząco usprawniającą korzystanie jest integracja z systemowym Eksploratorem Windows. Wystarczy, że klikniemy prawym przyciskiem myszy na plik, który chcemy wysłać i wybierzemy opcję upload to MEGA.

Producent szczyci się również poważnym podejściem do kwestii bezpieczeństwa implementując algorytmy szyfrowania wykorzystujące klucz RSA 2048 bit. Korzystanie z MEGAsync jest intuicyjne i nie dziwi fakt, że deweloperzy nie zdecydowali się dołączyć pliku pomocy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook