Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » sterowanie komputerem » Remote Desktop Manager Team Edition 2023.1.11.1

Remote Desktop Manager Team Edition

2023.1.11.1
sterowanie komputerem
Rozmiar:
95 MB
Aktualizacja:
26.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
718 (23 w tym miesiącu)
Opis Remote Desktop Manager Team Edition 2023.1.11.1
 
 

Remote Desktop Manager Team Edition to bardzo zaawansowane narzędzie do zdalnego zarządzania komputerem oraz maszynami wirtualnymi.Team Edition to specjalna wersja dla dostawców usług internetowych, specjalistów IT i techników pomocy technicznej, którzy muszą udostępniać zdalne połączenia i uprzywilejowane hasła innym członkom zespołu.

Program jest zintegrowany z takimi narzędziami jak  MS Remote Desktop i Remote Assistance, pcAnywhere, TeamViewer, Dameware, Radmin, Putty i Logmein.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo dodając szyfrowanie 256-bitowym protokołem AES. W przypadku konieczności wprowadzania zmian w wielu jednostkach jednocześnie możemy skorzystać z trybu sesji grupowej.

Gdy natomiast zajdzie konieczność pracy tylko na jednej maszynie, dostęp do niej uzyskamy błyskawicznie za pomocą opcji Quick Connect polegającej na tym, że wystarczy wpisać adres IP bądź nazwę danego komputera. Wszystkie powyższe funkcje dostępne są z poziomu bardzo czytelnego i przejrzystego interfejsu użytkownika.
Uwaga:

Dostępna jest również darmowa wersja programu, która znajduje się w naszej bazie plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook