Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » sterowanie komputerem » Logi Options+ 1.42

Logi Options+

1.42
sterowanie komputerem
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
350 (14 w tym miesiącu)
Opis Logi Options+ 1.42
 
 
Logi Options+ to aplikacja nowej generacji do płynnego zarządzania i dostosowania myszy oraz klawiatur wyprodukowanych przez firmę Logitech.

Pozwala dostosować urządzenia do naszych potrzeb. Program pozwala skonfigurować przyciski i klawisze do najczęściej wykonywanych i powtarzających się zadań, a także dostosować sposób przewijania i zoptymalizować szybkość kursora. Ogólnie mówiąc, łączy najlepsze funkcje doskonale nam znanego programu Options z zupełnie nowym interfejsem graficznym.

Korzystając z programu, usprawnimy wykonywanie codziennych zajęć, bez względu na zadanie czy aplikację. Wstępnie zdefiniowane ustawienia są zoptymalizowane pod kątem ulubionych aplikacji – Google Chrome, Edge, Safari, Zoom, PowerPoint, Excel, Photoshop, Premiere Pro, Final Cut Pro i Microsoft Teams. Gesty myszy ułatwiają nam poruszanie się po pulpicie, a wbudowana funkcja Flow umożliwia płynną pracę na wielu komputerach jednocześnie.

W Logi Options+ w prosty sposób skonfigurujemy gesty myszy. Przypiszemy gesty do dowolnego przycisku myszy i bez większego wysiłku możemy nawigować między okienkami, sterować piosenkami i nie tylko. Technologia Flow pozwala na płynne korzystanie i sterowanie wieloma komputerami. Możemy przełączyć się na inny komputer, po prostu przesuwając kursor do krawędzi ekranu. Z łatwością przeniesiemy tekst, obrazy i pliki między komputerami. W tym celu wystarczy skopiować element na jednym komputerze, a wkleić na drugim. Funkcji Flow możesz nawet używać między systemami Windows i macOS.

Logi Options+ oferuje również pełną kontrolę nad stanem urządzenia. Zobaczymy poziom naładowania baterii.

Program obsługuje różne myszki i klawiatury. O to lista wspieranych niektórych modeli: MX Master 3, MX Anywhere 3, M275, M280, M320 M330, B330, M331 oraz MX Keys, Mx Keys Mini czy K380.

Program obsługuje macOS 10.15 lub nowszy system.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook