Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » skład publikacji DTP » QuarkXPress 2023

QuarkXPress

2023
skład publikacji DTP
Rozmiar:
460 MB
Aktualizacja:
16.02.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2210 (5 w tym miesiącu)
Opis QuarkXPress 2023
 
 

QuarkXPress to jeden z najpopularniejszych narzędzi do składania dokumentów (publikacji). Aplikacja to kompleksowy pakiet przeznaczony do projektowania i tworzenia układu publikacji, formatowania tekstu, obsługi wydruków, zarządzania kolorami itp.

QuarkXPress oferuje intuicyjny interfejs, który zaprojektowano specjalnie z myślą o tworzeniu wysokiej jakości i profesjonalnych layoutów; nowe narzędzia do tworzenia publikacji drukowanych, stron WWW i plików Flash. Oprócz takich funkcji jak dostęp do makiet i eksport dokumentów do plików PDF, EPS, SWF i HTML najnowsze wersja zapewnia integrację z innymi aplikacjami (graficznymi, video i innymi).

Dodatkowo program wyposażony jest w narzędzia takie jak: Picture Content Tool (narzędzie pozwalające na obracanie, skalowanie obrazu) Item Tool oraz Text Content Tool

Uwaga!
Aby skorzystać z 7-dniowej wersji testowej należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Po wybraniu opcji pobierz/download nastąpi automatycznie przekierowanie na stronę producenta gdzie można dokonać rejestracji i pobrać program.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook