Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » skład publikacji DTP » Affinity Publisher 2.1

Affinity Publisher

2.1
skład publikacji DTP
Rozmiar:
714 MB
Aktualizacja:
18.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
716 (12 w tym miesiącu)
Opis Affinity Publisher 2.1
 
 
Affinity Publisher to oprogramowanie do składania dokumentów i prezentacji oraz tworzenia profesjonalnych publikacji. Aplikacja stanowi idealną konkurencję dla Adobe Indesign. W Affinity Publisher otrzymamy ogromną ilość różnych funkcji, które są niezwykle przydatne przy tworzeniu i składowaniu prezentacji oraz ich późniejszej publikacji.

Oprócz tego, aplikacja będzie integrowała się z Affinity Designer oraz Affinity Photo, umożliwiając użytkownikom przy tworzeniu zaawansowanej grafiki wektorowej czy innych zdjęć cyfrowych.Strony wzorcowe, okładki stron, siatki, tabele, zaawansowana typografia, przepływ tekstu, pełen profesjonalny wydruk i inne niesamowite funkcje, Affinity Publisher ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny układ - niezależnie od projektu.

Dodatkowe możliwości programu to: Zawijanie tekstu z precyzyjną kontrolą dopełnienia, Zaawansowane przewodniki, siatki i przyciąganie, Łączenie wielu ramek tekstowych w dokumencie czy Tabele i niestandardowe formaty tabel.
Uwaga
Wersja próbna dostępna jest jedynie po założeniu darmowego konta na stronie producenta. Po zalogowaniu się na konto uzyskamy specjalny, tymczasowy odnośnik do pobrania testowej wersji programu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook