Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » rippowanie cd dvd » MacX DVD Ripper Pro 6.5.7

MacX DVD Ripper Pro

6.5.7
rippowanie cd dvd
Rozmiar:
50.6 MB
Aktualizacja:
16.07.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
rippowanie cd dvd
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1234 (5 w tym miesiącu)
Opis MacX DVD Ripper Pro 6.5.7
 
 

MacX DVD Ripper Pro to prosty w obsłudze program, służący do rippowania zawartości nośników DVD-Video. Za pomocą tego narzędzia możemy w szybki sposób, stworzyć kopię zapasową filmów nagranych na płytach DVD i następnie zapisanie ich na dysku w odpowiednim formacie wideo. Program obsługuje następujące formaty: FLV, AVI, MP4, WMV, MPEG i MOV.

W programie MacX DVD Ripper Pro znajdziemy też niezbędną funkcję umożliwiającą przeprowadzanie konwersji filmów do urządzeń mobilnych iPhone, iPad, iPod itd. Aplikacja obsługuje wielordzeniowe procesory oraz wspiera technologię CUDA. Dzięki czemu czas rippowania oraz zgrywania danych będzie o znacznie krótszy. Oprogramowanie te pozwala też na wyciąganie z płyt DVD ścieżki audio i zapisywanie ich w formacie MP3.

Program MacX DVD Ripper Pro posiada przyjazny interfejs, który nie sprawi problemów nawet najmłodszym użytkownikom. Sam proces konwersji lub zgrywania odbywa się w kilku prostych krokach. Na początku wskazujemy źródło, które zamierzamy zgrać lub zrippować i wybieramy odpowiedni format zapisu. Następnie wystarczy uruchomić proces konwersji. MacX DVD Ripper Pro jest dostępny w wersji testowej i pozwala na przeprowadzenie konwersji filmu o maksymalnej długości 5 minut.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook