Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » przeglądarki www » QupZilla 2.2.4

QupZilla

2.2.4
przeglądarki www
Rozmiar:
24 MB
Aktualizacja:
28.01.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2924 (68 w tym miesiącu)
Opis QupZilla 2.2.4
 
 

QupZilla to lekka i wygodna w obsłudze przeglądarka internetowa, charakteryzująca się nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. QupZilla to nowoczesna przeglądarka bazująca na silniku WebKit i Frameworku Qt, łącząca wszystkie zakładki, czytnik rss oraz historię w czytelnym i przejrzystym oknie. Program posiada możliwość importowania zakładek z plików lub innych przeglądarek internetowych oraz znajdziemy w nim zaawansowany menadżer do zarządzania wszystkimi ciasteczkami (cookies).
Oprócz tego zawiera zintegrowany Adblock, funkcję do blokowania reklam na stronach internetowych oraz możliwość podglądu najważniejszych informacji odnośnie przeglądanej witryny. Użytkownik może szybko i bezpiecznie oczyszczać historię przeglądania, tworzyć różne profile, obsługiwać serwery proxy oraz zarządzać hasłami.
Program pozwala też na integrację z paskiem zadań, pobierać pliki za pomocą wbudowanego menadżera, a także zarządzać ustawieniami pamięci podręcznej. Oprócz tego wspiera różne systemy kodowania znaków i posiada dodatkowe elementy przeznaczone dla webmasterów, czyli możemy między innymi przeprowadzać analizę struktury strony.  Aplikacja zawiera również funkcję Speed Dial do zarządzania zakładami za pomocą metody „przeciągnij i upuść”.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook