Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » projektowanie CAD » iCADMac 2018 18.0.2.16

iCADMac

2018 18.0.2.16
projektowanie CAD
Rozmiar:
541 MB
Aktualizacja:
30.10.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2244 (8 w tym miesiącu)
Opis iCADMac 2018 18.0.2.16
 
 

iCADMac to rozwiązanie do tworzenia rysunków, edytowania, modyfikowania i jakościowego drukowania w rozmiarach od A5 po A0. Rodzimym formatem iCADMac jest DWG, który zapewnia kompatybilność z AutoCAD® bez konieczności konwersji plików oraz ryzyka straty danych. Oprócz tego iCADMac 2016 umożliwia eksport rysunków we wszystkich poprzednich wersjach DWG i DXF.

iCADMac obsługuje warstwy, rysowanie za pomocą poleceń, wymiary, rysowanie w 2D i 3D. Narzędzie zostało pomyślane w taki sposób, aby korzystanie z niego odbywało się analogicznie jak w AutoCAD. Wśród innych cech iCADMac znajdziemy chociażby możliwość korzystania z gradientów, kreskowania, dodawania tabel, obrazków rastrowych, map.

Program umożliwia również tworzenie i poprawianie rysunków DWG ze zdjęć i obrazków rastrowych, które powstały za pomocą zeskanowania poszczególnych rysunków. Warto dodać, że oprogramowanie daje możliwość wytworzenia poligonalnej rzutni w rzutni dla uzyskania wartościowszej dokumentacji rysunkowej. Do dyspozycji oddano też XRef, administrator linków zewnętrznych gwarantujący szybsze i łatwiejsze zarządzanie zewnętrznymi referencjami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook