Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » projektowanie CAD » SimLab Composer 11.0.43

SimLab Composer

11.0.43
projektowanie CAD
Rozmiar:
495 MB
Aktualizacja:
17.02.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1954 (7 w tym miesiącu)
Opis SimLab Composer 11.0.43
 
 

SimLab Composer to profesjonalne oprogramowanie do projektowania scenerii 3D, tworzenia animacji i renderowania różnych obiektów w trójwymiarze. SimLab Composer jest doskonałym narzędziem przeznaczonym dla artystów, grafików i architektów.

Użytkownicy mogą tworzyć i projektować domy, mieszkania, a także tworzyć animacje i renderować obiekty w czasie rzeczywistym. Znajdziemy w nim niemal wszystkie najważniejsze i najbardziej przydatne narzędzia oraz funkcje wspomagające tworzenie scenerii w pełnym trójwymiarze.

Program charakteryzuje się nowoczesnym mechanizmem do renderingu obiektów - SimLab RT Renderer, który wysokiej jakości renderuje przedmioty. Może być uruchamiany osobno (jako oddzielna aplikacja) lub bezpośrednio z poziomu SimLab Composer.

Tworzone projekty możemy udostępniać na różne sposoby:

  • PDF 3D - to szybki i bezpieczny sposób udostępniania modeli 3D. Grafika zapisywana jest w formacie PDF i można ją uruchamiać bezpośrednio z poziomu Acrobat Reader.
  • 3D HTML (Web GL) - tworzone obiekty zapisywane są w formacie HTML i można je uruchamiać z poziomu przeglądarki internetowej.
  • Eksport do systemu Android / iPod - pliki graficzne zapisywane są w formacie kompatybilnym przez urządzenia przenośne typu smartfon czy tablet.

Uwaga:

Program dostępny jest w trzech różnych edycjach - Animation Edition, Rendering Edition i 3D PDF Edition. Różnice pomiędzy tymi edycjami znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook