Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » projektowanie CAD » AutoCAD 2021 dla Mac

AutoCAD

2021 dla Mac
projektowanie CAD
Rozmiar:
842 MB
Aktualizacja:
26.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
4466 (69 w tym miesiącu)
Opis AutoCAD 2021 dla Mac
 
 
AutoCAD dla Mac to jedno z najpopularniejszych rozwiązań do projektowania CAD, teraz dostępne również dla użytkowników Mac OS X. Mimo sporej liczby funkcji aplikacja w porównaniu z wersją dla Windows oferuje mniejszą liczbę opcji.

Oprogramowanie AutoCAD do dwu- i trójwymiarowego projektowania CAD:

Analiza - Analizuj założenia projektowe 2D i 3D za pomocą intuicyjnych narzędzi CAD, które pomogą zrealizować każdą koncepcję.
Dokumentacja - Prowadź projekty od koncepcji do zakończenia przy użyciu zaawansowanych narzędzi do dokumentowania. Pracuj szybciej dzięki narzędziom do automatyzacji, zarządzania oraz edycji, które zmniejszają liczbę powtarzalnych czynności i czas potrzebny do zakończenia projektu.
Komunikacja - Wymieniaj kluczowe dane projektowe bezpiecznie, wydajnie i precyzyjnie. Skorzystaj z zalet rodzimej obsługi formatu DWG, jednego z najpopularniejszych formatów danych projektowych, utrzymując cały zespół na bieżąco, przez cały czas.
Adaptacja - Dostosowanie programu AutoCAD jest prostsze, niż mogłoby się wydawać.

Uwaga!
Przed pobraniem wersji testowej należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie producenta. Po jego wypełnieniu możliwe będzie pobranie instalatora. Do instalacji niezbędne jest połączenie z Internetem.
Wspiera Mac OS X 10.5 i nowsze
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
15 Kwiecień 2020 11:20
good
POKAŻ ()

Facebook