Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » projektowanie CAD » AutoCAD 2023 dla Mac

AutoCAD

2023 dla Mac
projektowanie CAD
Rozmiar:
1 GB
Aktualizacja:
31.03.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
6827 (136 w tym miesiącu)
Opis AutoCAD 2023 dla Mac
 
 

AutoCAD to potężny i elastyczny program CAD, służący do projektowania i tworzenia rysunków w przestrzeni 2D oraz 3D. Oprogramowanie AutoCAD udostępnia szeroki wachlarz narzędzi poszerzających możliwości kreślenia i dokumentowania w każdej branży, np. rysowanie parametryczne, zestawy arkuszy, bloki dynamiczne czy skalowanie opisów.

Program pozwala na opracowywanie dowolnych kształtów 3D za sprawą narzędzia do tworzenia powierzchni, siatek i modelowania brył. Zawiera rozbudowane narzędzia do wizualizacji, które dodają wyrazistości projektom.

Narzędzia nawigacyjne 3D umożliwiają podgląd projektu z poziomu terenu lub z lotu ptaka. Dzięki grafice prezentacyjnej, narzędziom do renderowania oraz rozbudowanym funkcjom drukowania 2D i 3D oprogramowanie AutoCAD pozwala na czytelne i wyraziste prezentowanie koncepcji projektowych.

AutoCAD pozwala na Szkicowanie, opisywanie i projektowanie geometrii 2D oraz modeli 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek. Przeprowdzanie automatyzacja takich zadań jak porównywanie rysunków, zliczanie, dodawanie bloków, tworzenie zestawień i inne.

Możliwość pracy nad tym samym projektem AutoCAD praktycznie na dowolnym urządzeniu. Przeglądanie, edytowanie, opisywanie i tworzenie rysunków poza biurem za pomocą aplikacji mobilnej AutoCAD lub w przeglądarce internetowej. Uwaga:

Program AutoCAD dostępny jest w wersji demonstracyjnej i możemy z niego korzystać przez okres 30 dni.


Wspiera Mac OS X 10.5 i nowsze
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
15 Kwiecień 2020 11:20
good
POKAŻ ()

Facebook