Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » poczta elektroniczna » Mozilla Thunderbird 91.3.2

Mozilla Thunderbird

91.3.2
poczta elektroniczna
Rozmiar:
67 MB
Aktualizacja:
19.11.2021
Licencja:
Mozilla Public License (MPL)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7931 (128 w tym miesiącu)
Opis Mozilla Thunderbird 91.3.2
 
 

Thunderbird to popularny klient poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych rozwijany przez Mozilla Messaging. Oprogramowanie dystrybuowane jest za darmo na zasadach open source.

Thunderbird sprawia, że korzystanie z poczty elektronicznej e-mail jest wygodniejsze, przyjemniejsze i co najważniejsze - bezpieczniejsze dla użytkowników. Program łączy w sobie szybkość, prywatność i najnowsze rozwiązania. Liczne funkcje, takie jak wbudowana obsługa nagłówka „Do Not Track” i blokowanie zdalnych treści, współpracują ze sobą w celu zapewnienia bezpieczeństwa i prywatności.

Thunderbird otwiera wiadomości w osobnych kartach umożliwiając szybkie przełączanie między nimi. Wyniki wyszukiwania również prezentowane są w oddzielnej karcie. Funkcje oferowane przez program pozwolą wygodnie przefiltrować poszukiwane wiadomości lub zawęzić całe wyszukiwanie do wybranego okresu niezależnie od tego, kiedy i przez kogo wiadomość została wysłana. Konfiguracja nowego konta pocztowego ogranicza się do podania nazwy użytkownika, adresu e-mail oraz hasła - reszta zostanie ustawiona automatycznie. W przypadkach kiedy program nie będzie w stanie wykryć najlepszej konfiguracji można dodać ją do bazy konfiguracji gromadzonych przez społeczność.

Thunderbird znany jest z dalece idących możliwości personalizacji dzięki niezliczonym dodatkom, które zmienią zarówno wygląd jak i dodadzą nowe funkcje. Wszystko to odbywa się za pomocą wbudowanego menadżera dodatków.

Ponadto posiada wbudowany kalendarz Lightning, który pomoże nam uporządkować harmonogram zadań oraz ważnych wydarzeń.


Zobacz poradnik do programu:

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook