Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » poczta elektroniczna » Canary Mail 3.69

Canary Mail

3.69
poczta elektroniczna
Rozmiar:
62 MB
Aktualizacja:
15.10.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
81 (6 w tym miesiącu)
Opis Canary Mail 3.69
 
 

Canary Mail to aplikacja do obsługi poczty elektronicznej e-mail, która oferuje bezpieczne i poufne przesyłanie wiadomości e-mail oraz szereg innych przydatnych funkcji usprawniających zarządzanie i korzystanie z poczty elektronicznej na komputerze lub na urządzeniach mobilnych (Canary Mail jest aplikacją multiplatformową.

Canary Mail cechuje się inteligentnym szyfowaniem przesyłanych wiadomości i plików za pomocą funkcji SecureSend. Blokuje również oszustów i inne ataki typu phishing, które mogą bez zgody użytkownika przeniknąć do naszego komputera. Program oferuje najnowocześniejszą ochronę wszystkich kont e-mail z obsługą uczenia maszynowego na każdym urządzeniu.

Canary Mail to klient obsługujący skrzynkę Gmail, Yahoo, Apple, Office365 oraz Exchange.

Za pomocą tego klienta pocztowego, możemy wygodnie zarządzać całą naszą pocztą elektroniczną. Nic nie stoi na przeszkodzie by wszystkie otrzymane wiadomości posegregować według własnego upodobania. Przypinać ważne wiadomości mejlowe - aby użytkownicy o nich pamiętali, a także uzyskać łatwy dostęp do najważniejszych osób w zakładce "Kontakty". Ponadto, można automatycznie archiwizować lub usuwać mniej ważne wiadomości e-mail, aby zmniejszyć bałagan w skrzynce odbiorczej.

Ponadto, w programie w prosty sposób wypiszemy się z różnych biuletynów i e-maili marketingowych, bez konieczności szukania linku do rezygnacji. Dostosujemy też podgląd wiadomości, aby uzyskać odpowiedni kontekst dla swoich e-maili.

Uwaga:

Wersja darmowa jest dostępna w ograniczonej funkcjonalności.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook