Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » pobieranie plików » MediaHuman YouTube to MP3 3.9.9.76

MediaHuman YouTube to MP3

3.9.9.76
pobieranie plików
Rozmiar:
82 MB
Aktualizacja:
25.10.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5028 (45 w tym miesiącu)
Opis MediaHuman YouTube to MP3 3.9.9.76
 
 

MediaHuman YouTube to MP3 to bezpłatny, niewielki i bardzo przydatny program, służący do pobierania muzyki z serwisu YouTube. Za jego pomocą możemy w łatwy sposób wyodrębnić dźwięki lub całą muzykę z dowolnego odtwarzanego strumienia wideo zamieszczonego w najpopularniejszym portalu YouTube.

Program wyodrębnia muzykę z każdego filmu na YouTube i zapisuje ją na dysku twardym w dowolnym formacie audio – MP3 lub AAC (M4A). MediaHuman YouTube to MP3 usprawnia dodawanie nowych klipów wideo, bez potrzeby przełączania i korzystania z przeglądarki internetowej. Wystarczy skopiować adres URL do schowka systemowego i automatycznie zostanie rozpoznany i dodany do aplikacji.

MediaHuman YouTube to MP3 wykrywa ścieżki audio w każdym klipie wideo i następnie go pobiera, omijając przy tym obraz wideo. Wszystkie wyodrębniane dźwięki zostaną zapisane i przekonwertowanie bez utraty ich jakości. Oprócz tego aplikacja wspiera listę odtwarzania iTunes, pozwala pobierać ścieżkę audio w oryginalnej jakości (bez konwersji), a także umożliwia edycję tagów w plikach audio. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook