Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » pobieranie plików » Free Download Manager 6.19

Free Download Manager

6.19
pobieranie plików
Rozmiar:
34 MB
Aktualizacja:
13.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1091 (110 w tym miesiącu)
Opis Free Download Manager 6.19
 
 
Free Download Manager (FDM) to bezpłatny i przyjazny w obsłudze menadżer wspomagający pobieranie różnych plików z sieci. Obejmuje możliwość pobierania danych bezpośrednio z przeglądarki internetowej (HTTP), FTP oraz nawet z sieci BitTorrent.

Free Download Manager podczas pobierania plików, dzieli je na kilka części i pobiera je wszystkie równocześnie. Dzięki temu uzyskamy maksymalny transfer podczas pobierania. Znacznie większy niż gdybyśmy korzystali z wbudowanych menadżerów plików w przeglądarkach internetowych. Możemy w programie dostosować wykorzystanie ruchu sieciowego, organizować i sortować pobierane pliki przy użyciu różnych protokołów oraz kontrolować priorytety przy korzystaniu z sieci BitTorrent.

Warto dodać, że pliki możemy pobierać na różne sposoby; poprzez kopiuj / wklej plik torrent lub uzyskany adres URL oraz bezpośrednio z poziomu przeglądarki (wskazana instalacja dodatkowej wtyczki do przeglądarki, która będzie zaproponowana użytkownikowi po zainstalowaniu menadżera i przy pierwszym uruchomieniu dowolnej przeglądarki internetowej).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook