Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Biuro » pakiety biurowe » LibreOffice 7.0.4

LibreOffice

7.0.4
pakiety biurowe
Rozmiar:
239 MB
Aktualizacja:
17.12.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
pakiety biurowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
75615 (1378 w tym miesiącu)
Opis LibreOffice 7.0.4
 
 
LibreOffice to bezpłatny i wielofunkcyjny pakiet biurowy, który jest w pełni kompatybilny z innymi programami biurowymi wielu producentów (np z Microsoft Office).

Pakiet powstał po tym jak firma Oracle przejęła Sun Microsystems (Sun), dotychczasowego zwierzchnika i sponsora oprogramowania OpenOffice.org.

W skład pakietu wchodzą następujące programy:

 

Writer (Dokument Tekstowy) – edytor tekstu, wzorowany na Microsoft Word. Posiada niemal identyczne funkcje i zastosowania. Idealnie nadaje się do szybkiego napisania listu lub nawet całej książki z tabelami, ilustracjami i bibliografią.

Calc (Arkusz kalkulacyjny) – znakomity arkusz do porównywania danych, przeprowadzania analizy i tworzenia wykresów. W pełni zintegrowany system pomocy wspomaga tworzenie skomplikowanych formuł.

Impress (Prezentacje) – przydatny program tworzenia efektywnych prezentacji multimedialnych.

Draw (Rysunek) – edytor graficzny do tworzenia wykresów i rysunków od zera. Proste narzędzie przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników i zaawansowanych grafików.

Base – narzędzie do tworzenia bazy danych.

Formuła (Math) – proste narzędzie do obliczania formuł, czyli równań i zapisów matematycznych. Idealne narzędzie do obliczania działań w dziedzinie matematyki, chemii czy nawet fizyki.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook