Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Dom » organizery » Twobird 1.0.51

Twobird

1.0.51
organizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
90 MB
Aktualizacja:
22.03.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
319 (10 w tym miesiącu)
Opis Twobird 1.0.51
 
 
Twobird to przydatne oprogramowanie do porządkowania skrzynki pocztowej (wiadomości e-mail), notatek i dokumentów oraz wszelkich innych, cennych informacji - które się przydadzą w naszym codziennym życiu.

Twobird łączy wszystko w jednym mienscu i pomaga w prosty sposób zarządzać najważniejszymi zadaniami, które usprawnią nasze codziennie życie - w tym pracę.

Za pomocą tej aplikacji pozbędziemy się bałaganu i skupimy się na tym co najważniejsze. Pozwala przypisywać i komentować zadania w notatce oraz śledzić wszystkie zadania do wykonania w jednym miejscu.

Twobird usprawnia proces przełączania się pomiędzy istotnymi rzeczami, które wykonujemy. Na przykład uzyskamy szybki dostęp do wiadomosci e-mail, wszelkich dokumentów lub nawet do kalendarza. Dzięki aplikacji, zaoszczędzimy czas i usprawnimy naszą prace.

Możemy edytować notatki bezpośrednio podczas rozmów. Ustawiać przypomnienie o wszystkim w skrzynce odbiorczej, niezależnie od tego, czy jest to e-mail, czy krótka notatka. Wyświetlać swoje przypomnienia i wydarzenia obok siebie w tym samym kalendarzu, a nie na oddzielnych listach lub kartach.

W przeciwieństwie do innych aplikacji pocztowych, serwery Twobird nie synchronizują ani nie przekierowują poczty e-mail. Poczta e-mail jest przesyłana bezpośrednio między dostawcą poczty e-mail a aplikacją Twobird zainstalowaną na urządzeniu.

Twobird może być używany z dowolnym adresem e-mail obsługiwanym przez Google lub Microsoft, w tym adresami Gmail, G Suite i Outlook.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook