Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » odtwarzacze » Macgo Mac Blu-ray Player 2.17.4

Macgo Mac Blu-ray Player

2.17.4
odtwarzacze
Rozmiar:
44 MB
Aktualizacja:
04.01.2019
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
odtwarzacze
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3205 (16 w tym miesiącu)
Opis Macgo Mac Blu-ray Player 2.17.4
 
 

Macgo Blu-ray Player to uniwersalny odtwarzacz multimedialny przeznaczony dla systemów Windows i Mac OS X. Za pomocą tego oprogramowania uruchomimy nie tylko filmy Blu-ray, ale również inne pliki wideo zapisane w innych formatach. Aplikacja nadaje się też do przeglądania i odtwarzania muzyki oraz zdjęć znajdujących się na dysku twardym komputera.

Charakteryzuje się czytelnym i przejrzystym interfejsem użytkownika, a także zaawansowanymi funkcjami wspomagającymi odtwarzanie filmów w niemal wszystkich popularnych formatach. Znajdziemy w nim narzędzia do konwersji klipów wideo i deszyfrowania i przetwarzania filmów Blu-ray i DVD. Umożliwia usunięcie zabezpieczeń typu BD+ i AACS oraz obsługuje filmy zapisane w formacie ISO.

Odtwarza filmy w najwyższej jakości i wspiera też dźwięki Dolby TrueHD Audio, DTS HD Master Audio oraz co jest bardzo istotne obsługuje technologię NVIDIA CUDA. Mac Blu-ray Player jest szybki i w dodatku posiada funkcję, za pomocą której możemy polecić film znajomym lub innym osobom na Facebooku czy Twitterze.

Odtwarzacz Mac Blu-ray Player wspiera następujące formaty: Blu-ray, DVD, VideoCD, MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC i AC3.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook