Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » narzędzia sieciowe » TeamViewer 15.40.8

TeamViewer

15.40.8
narzędzia sieciowe
Rozmiar:
43 MB
Aktualizacja:
23.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5836 (32 w tym miesiącu)
Opis TeamViewer 15.40.8
 
 
TeamViewer to bezpłatne narzędzie do zdalnego sterowania komputerem. Za jego pomocą możemy błyskawicznie nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować i kontrolować.

TeamViewer umożliwia również zdalne współdzielenie pulpitu przez Internet, przesyłanie plików w obydwóch kierunkach, tworzenie kanałów VPN, a także zabezpieczanie konta za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego (chroni przed utratą hasła do zdalnego nawiązywania połączenia). Program TeamViewer dostępny jest dla różnych systemów operacyjnych, od Windows poprzez Linux aż po Mac OS. Ponadto program umożliwia prace między platformami, to znaczy np. pozwala na sterowanie komputerem z systemem Apple Macintosh z komputera z systemem Windows i odwrotnie. Oferuje szybsze przeciąganie i upuszczanie elementów, zapisywanie ustawień połączeń ze zdalnymi komputerami, konwersję do formatu AVI, planowanie spotkań, a także dostęp do elastycznego okna programu i lepszych parametrów roboczych.
Oprogramowanie przydatnej jest nie tylko do zdalnego zarządzania maszynami, dzięki niemu można przeprowadzać szkolenia online poprzez udostępnianie własnego ekranu.

Uwaga:
TeamViewer jest darmowy do użytku niekomercyjnego. Po uruchomieniu aplikacji, należy wskazać w jakich celach będzie używany. W przypadku wybrania wersji komercyjnej zainstalowana zostanie edycja testowa.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook