PrivadoVPN

3
narzędzia sieciowe
Rozmiar:
21 MB
Aktualizacja:
06.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
634 (4 w tym miesiącu)
Opis PrivadoVPN 3
 
 
PrivadoVPN to oprogramowanie zabezpieczające naszą aktywność w internecie, a także umożliwiające przejęcie pełnej kontroli nad wszystkim co jest związane z prywatnością użytkownika w sieci.

Przy użyciu aplikacji PrivadoVPN możemy kontrolować sieć, zabezpieczać swoją aktywność w internecie oraz bezpiecznie wykonywać różne operacje typu opłaty bankowe itp.

PrivadoVPN pozwoli nam połączyć się z prywatnym serwerem VPN, który zabezpieczy nasze poczynania w sieci. Program szyfruje dane na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Użytkownicy mogą skorzystać z jednego z wielu protokołów bezpieczeństwa VPN - OpenVPN, IKE2 czy SOCKS5.

Aktywuj naszą opcję Kill Switch, aby w przypadku rozłączenia z VPN Twój Internet również został zamknięty do czasu ponownego połączenia. W ten sposób możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc, że nigdy nie wyślesz niebezpiecznych danych, nawet przez przypadek. Windows.

W Wersji bezpłatnej otrzymujemy liczne ograniczenia w użytkowaniu serwera VPN. Przykładowo możemy zabezpieczyć tylko jedno urządzenie, otrzymujemy ograniczoną ilość danych (10GB) do wykorzystania w danym miesiącu. W dodatku darmowa wersja ogranicza możliwość nawiązywania połączenia do 12 serwerów z całego świata.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook