Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » narzędzia dyskowe » Easy Duplicate Finder 7.24.0.43

Easy Duplicate Finder

7.24.0.43
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
30 MB
Aktualizacja:
09.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2871 (8 w tym miesiącu)
Opis Easy Duplicate Finder 7.24.0.43
 
 

Easy Duplicate Finder to aplikacja do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików na komputerze. Za jej pomocą możemy w szybki i prosty sposób wyszukiwać pliki o tych samych nazwach lub o podobnych właściwościach. Użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnych filtrów i wyszukać określone typy plików.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Na początku wybieramy partycję lub dowolny katalog, który zamierzamy przeskanować, w celu wyszukania identycznych plików, a następnie aplikacja tworzy ich listę i wyświetla wszystkie najważniejsze o nich informacje. Pokazuje ile wykrył duplikatów plików, ile włącznie zeskanował plików oraz ile identyczne dane zajmują miejsca na dysku twardym.

Easy Duplicate Finder nie tylko usuwa duplikaty plików, ale również potrafi zmienić im nazwę lub skopiować je do wybranego folderu. Program organizuje pliki na komputerze i błyskawicznie wyszukuje wszystkie typy plików. Aplikacja może znaleźć identyczne pliki na wszystkich urządzeniach przenośnych podłączonych do komputera.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook