Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » multimedia inne » Snap Camera 1.14

Snap Camera

1.14
multimedia inne
Rozmiar:
66 MB
Aktualizacja:
28.07.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
764 (53 w tym miesiącu)
Opis Snap Camera 1.14
 
 
Aplikacja do nakładania zabawnych i dynamicznych efektów na obraz z kamery internetowej. Snap Camera działa na zasadzie aplikacji filtrującej, która urozmaici zarówno nagrania wideo oraz transmisje na żywo w internecie.

Snap Camera wprowadzi do wideo rozmów odrobinę szaleństwa, poprzez nakładanie specjalnych filtrów na kamerę internetową. W programie znajdziemy bogatą kolekcję tzw. soczewek, oferujące nakładanie przezabawnych efektów wizualnych - na przykład zmiana wyglądu użytkownika, poprzez nakładanie nakrycia na głowę, kolor fryzury czy innych komicznych wizualizacji. Nic nie stoi na przeszkodzie aby w tracie wideokonferencji lub streamingu zamienić się w psiaka, kotka lub innego zwierzaczka.

Snap Camera wnosi rozmowy na zupełnie nowy poziom, poprzez wykorzystanie prześmiesznych emoji, filtrów czy soczewek. Z efektów możemy korzystać przy użyciu praktycznie każdego komunikatora internetowego pokroju Skype czy Zoom. Sprawdzi się nie tylko przy tradycyjnych rozmowach ze znajomymi, ale również podczas wideokonferencji, przy organizowaniu rozmów wideo czy nawet podczas streamingu - czyli przesyłania strumieniowego na żywo z kamery internetowej na Twitchu lub za pomocą innej usługi streamingowej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook