ManyCam

8
multimedia inne
Rozmiar:
86 MB
Aktualizacja:
17.04.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
399
Opis ManyCam 8
 
 

ManyCam to profesjonalne oprogramowanie zawierające niezbędne narzędzia do strumieniowania na żywo, zarządzania kamerą internetową oraz dodawania w czasie rzeczywistym różnych efektów do obrazu przechwytywanego z kamery internetowej. Aplikacja pozwala na dodanie m.in. : avatarów, flag, dynamicznych obiektów itp.

ManyCam jest doskonałą aplikacja dla streamerów, graczy, a także niezwykle użyteczne do nauki zdalnej czy pracy (wideokonferencja). Możemy połączyć ManyCam z Zoom, Webex, Microsoft Teams, Google Meet lub z dowolnym innym komunikatorem jako kamerą wirtualną i przekształć swoje połączenia konferencyjne, czaty wideo i prezentacje biznesowe.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość podmiany tła na statyczne bądź dynamiczne. Ponadto narzędzie umożliwia wstawienie dowolnego tekstu, czy też obiektów typu: broda, kapelusz, okulary itp.

Istnieje również możliwość poszerzenie bazy efektów w programie, poprzez pobranie dodatków opublikowanych na stronie producenta. Dodatkowo program pozwala na zapisywanie audio i wideo na dysku twardym.

Wersja darmowa posiada ograniczoną funkcjonalność.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook