Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » konwersja audio i video » AppleMacSoft DRM Converter 7.0.5

AppleMacSoft DRM Converter

7.0.5
konwersja audio i video
Rozmiar:
51 MB
Aktualizacja:
10.07.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
857 (57 w tym miesiącu)
Opis AppleMacSoft DRM Converter 7.0.5
 
 

AppleMacSoft DRM Converter to rozbudowany program do konwertowania plików audio, nawet tych, które zostały zabezpieczone mechanizmem DRM. Obsługiwanych jest wiele formatów multimediów jak MP3, M4A, AAC, AC3, AIFF, WAV, dzięki czemu plik docelowy odtworzymy praktycznie na każdym urządzeniu.

AppleMacSoft DRM Converter pozwala również na wyodrębnianie ścieżki audio z plików wideo, które zapiszemy w tych samych formatach, co wyżej wymienione. Wśród docelowych typów plików znajdziemy m.in. MP3, AAC, AC3, AIFF, AU, FLAC, M4A, M4R oraz MKA.

W przeciwieństwie do wielu innych podobnych rozwiązań, AppleMacSoft DRM Converter daje możliwość konwersji audiobooków, które później bez trudności odtworzymy na tabletach, PS4, odtwarzaczach samochodowych, smartfonach itd.

Narzędzie zostało zintegrowane z biblioteką iTunes, gdzie wystarczy zaznaczyć interesujące nas materiały i poddać przetwarzaniu „w locie”. Program oferuje ponadto kilka podstawowych narzędzi do obróbki audio jak zmiana bitrate, częstotliwości próbkowania, kanałów, wybór kodeków.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook