Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Internet » komunikatory » WhatsApp 2.2319.9

WhatsApp

2.2319.9
komunikatory
Rozmiar:
122 MB
Aktualizacja:
03.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
komunikatory
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4367 (31 w tym miesiącu)
Opis WhatsApp 2.2319.9
 
 
WhatsApp to natywna wersja popularnego komunikatora, zaprojektowana z myślą o systemie Windows.

WhatsApp oferuje bezpłatną, szybką, prostą i bezpieczną komunikację poprzez wiadomości tekstowe i połączenia głosowe. WhatsApp dla systemu Windows oferuje wygodny sposób wysyłania wiadomości i komunikowania się ze znajomymi bez potrzeby korzystania z telefonu czy tabletu.

Za pomocą WhatsApp dzielimy się wieloma prywatnymi chwilami, dlatego też zaimplementowano pełne szyfrowanie (szyfrowanie end-to-end). Dzięki pełnemu szyfrowaniu nasze wiadomości są zabezpieczone tak, że oprócz nas i odbiorcy nie przeczyta ani nie odsłucha żadna inna osoba.

Natomiast dzięki połączeniom głosowym możemy rozmawiać z rodziną i znajomymi bez opłat, nawet jeśli znajdują się w innym kraju. Do połączeń głosowych i wideo WhatsApp wykorzystuje połączenie internetowe telefonu zamiast minut zawartych w abonamencie, dlatego nie musimy obawiać się wysokich kosztów połączeń.

Jeśli natomiast chodzi o sam proces logowania, to jest on dosyć prosty. Należy pobrać desktopową aplikację, następnie zajrzeć do ustawień na smartfonie i wybrać opcję „Linked Devices”. Wtedy pozostaje zeskanować wyświetlony na ekranie monitora kod QR i… gotowe.

Uwaga:

Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook