Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » katalogowanie zbiorów » Coollector Movie Database 4.21.5

Coollector Movie Database

4.21.5
katalogowanie zbiorów
Rozmiar:
188 MB
Aktualizacja:
24.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5094 (18 w tym miesiącu)
Opis Coollector Movie Database 4.21.5
Coollector (Coollector Movie Database) to niezbędne oprogramowanie dla miłośników filmów i seriali. Coollector kataloguje filmy i oferuje dostęp do ogromnej, internetowej bazy danych – za pomocą której można uzyskać szczegółowe informacje o produkcji.

Coollector to nic innego jak wielka encyklopedia kinematografii. Znajdziemy w nim dostęp do ponad 100 tysięcy filmów i seriali z całego świata. Wszystkie produkcje są szczegółowo opisane i zawierają dodatki multimedialne takie jak okładki albumów czy zwiastuny. Po wyszukaniu dowolnego tytułu, otrzymamy jego nazwę, rok produkcji, okładkę, oceny w najpopularniejszych serwisach (np IMDB), opis oraz spis aktorów i twórców filmu.

Program posiada przydatną wyszukiwarkę, wystarczy wpisać nazwę filmu, a Coollector automatycznie ją wyszuka w sieci (wymagane stałe połączenie z Internetem). Istnieje też możliwość zarządzania i katalogowania własnej kolekcji filmów DVD, VHS i Blu-ray.

Uwaga:
Program jest dostępny w próbnej wersji, ale nie posiada żadnych ograniczeń i limitów. Można z niego korzystać bez ograniczenia czasowego.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook