Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » inne narzędzia » WebCatalog 46.1.1

WebCatalog

46.1.1
inne narzędzia
Rozmiar:
163 MB
Aktualizacja:
27.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
312 (18 w tym miesiącu)
Opis WebCatalog 46.1.1
 
 

WebCatalog to oprogramowanie, które umożliwia uruchamianie aplikacji przeglądarkowych w tradycyjnym oknie systemowym. Oznacza to, że korzystanie np. z poczty Gmail czy Facebook Messenger nie będzie wymagało uruchamiania przeglądarki.

Jako, że uruchamiane strony będą przez system traktowane jako natywne aplikacje, na pulpicie pojawią się do nich odpowiednie skróty.

WebCatalog pozwoli nam zmienić dowolną stronę internetową w prawdziwą, natywną aplikację. Oprogramowanie sprawi, że zapomnimy o przełączaniu się pomiędzy irytującymi kartami w przeglądarce internetowej. W przeciwieństwie do witryn internetowych, aplikacje komputerowe oferują wiele funkcji usprawniających przepływ pracy. Możemy ustawić swoją ulubioną aplikację poczty internetowej jako domyślnego klienta poczty e-mail, przełączać się między wieloma kontami i chronić dane przed niejawnymi oczami za pomocą haseł lub Touch ID.

Aplikacja obsługuje ponad 1000 webownych aplikacji, które możemy dodać do programu i swobodnie korzystać z nich z poziomu ekranu pulpitu. Wśród nich warto wymienić takie aplikacje i usługi jak Netflix, Google Dysk, Instagram, SoundCloud, Wikipedia, Twitter, OneDrive, Discord, Google Calendar, Reddit, Spotify czy YouTube

Biblioteką wspieranych aplikacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook