Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » inne narzędzia » SteelSeries GG 39.0

SteelSeries GG

39.0
inne narzędzia
Rozmiar:
155 MB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5477 (27 w tym miesiącu)
Opis SteelSeries GG 39.0
 
 

SteelSeries GG (SteelSeries Engine) to autorskie oprogramowanie które ma usprawnić współpracę pomiędzy sprzętem, użytkownikami oraz grami wideo.

Oprogramowanie SteelSeries GG pozwala na personalizowanie i wygodne konfigurowanie urządzeń typu słuchawki, klawiatury czy myszki firmy SteelSeries i dostosowanie ich do naszych potrzeb. Za jego pomocą możemy zmienić zarówno kolor podświetlenia czy całkowicie przeprogramować przyciski.

Możemy ustawić dynamiczne efekty świetlne RGB w urządzeniach, a nawet tworzyć nieograniczoną liczbę profili użytkownika. SteelSeries GG działa w tle, jednak mimo to zużywa znikome ilości zasobów systemowych. Narzędzie docenią zarówno sporadyczni gracze jak i prawdziwi zapaleńcy, którzy mogą tworzyć niezliczoną ilość makr i skrótów.

Znajdziemy w nim również wbudowane narzędzie SteelSeries Moments do nagrywania wideo z gier. SteelSeries Moments jest zintegrowana z platformą SteelSeries GG, działa w tle, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli wybierać między wydajnością w grach a jakością nagrywanych materiałów. Dodatkowo, sprzęt SteelSeries nie jest wymagany, by korzystać z Moments.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook