Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » inne narzędzia » Mindjet MindManager 13

Mindjet MindManager

13
inne narzędzia
Rozmiar:
216 MB
Aktualizacja:
10.06.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
280 (26 w tym miesiącu)
Opis Mindjet MindManager 13
 
 

Mindjet MindManager to zaawansowane oprogramowanie do planowania wydajnego przebiegu procesów biznesowych. Pozwala na planowanie strategii przy zastosowaniu burzy mózgów i graficznych reprezentacji idei. Użycie map myśli przyczyni się do stworzenia planu, który jest jednolity i logiczny.

Mindjet posiada przejrzysty interfejs użytkownika, w którym większość opcji dostępnych jest z poziomu wstążek. Mapa myśli może zawierać wiele elementów jak podkategorie, hiperłącza, notatki, obrazki, tagi, etykiety a nawet załączniki. Poszczególne pozycje mogą być grupowane lub łączone za pomocą strzałek.

Program umożliwia również nadawanie priorytetów poszczególnym tematom i zadaniom. Istnieje możliwość zamieszczania pozycji z Outlooka lub SharePoint, a nawet łączenia z bazami danych sporządzanymi w Access, Excel lub SQL Server.

Jedną z ciekawszych funkcji jest Brainstorm, czyli burza mózgów wspomagająca generowanie nowych pomysłów. Wystarczy utworzyć własne wyzwanie dla grupy, a następnie kategoryzować wszystkie pomysły w celu nabrania poglądu na ogólny kształt całej strategii.

Mindjet oferuje zestaw szablonów, które mogą być inspirujące podczas projektowania map myśli. Każdy z nich jest w pełni edytowalny. Gdy tylko strategia zostanie zbudowana, można przystąpić do badania jej efektywności i analizy SWOT, przyczyny i skutku czy macierzy bostońskiej.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook