Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » inne narzędzia » MediaFire Desktop 1.6.16.10941

MediaFire Desktop

1.6.16.10941
inne narzędzia
Rozmiar:
45.9 MB
Aktualizacja:
23.10.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
571 (4 w tym miesiącu)
Opis MediaFire Desktop 1.6.16.10941
 
 

MediaFire Desktop to darmowe oprogramowanie do przechowywania i zarządzania plikami w chmurze (Cloud Computing) na serwerach MediaFire. Aplikacja jest usługą sieciową oferującą niemal identyczne funkcje i możliwości co DropBox czy Google Drive.

W odróżnieniu od konkurencji posiada funkcję społecznościową, w celu nawiązywania kontaktu ze znajomymi i udostępniania im dokumentów, folderów i innych plików sieciowych. Kolejnym interesującym elementem programu jest automatyczne przesyłanie na serwer wykonanego zrzutu ekranowego.

MediaFire Desktop został zaprojektowany z myślą o szybkim i prostym przesyłaniu i udostępnianiu danych na utworzonym, wirtualnym serwerze MediaFire. Pliki są automatycznie synchronizowane pomiędzy urządzeniami. Wystarczy przeciągnąć element (plik do katalogu utworzonego na dysku twardym, a po chwili pojawi się na serwerze i innych urządzeniach posiadających dostęp do tego konta użytkownika. MediaFire Desktop integruje się z powłoką systemową i pozwala na przesyłanie danych bezpośrednio z menu kontekstowego (wystarczy kliknąć na właściwości dowolnego pliku i wybrać opcję wysyłania na serwer).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook