Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » inne narzędzia » DragonDisk 1.05

DragonDisk

1.05
inne narzędzia
Rozmiar:
25.6 MB
Aktualizacja:
28.01.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
618 (9 w tym miesiącu)
Opis DragonDisk 1.05
 
 

DragonDisk to bezpłatny menadżer plików do zarządzania i przechowywania danych w chmurze. Program obsługuje różne serwisy takie jak Amazon S3, Amazon S3 API czy chociażby Google Cloud Storage.

Posiada wbudowane funkcje do zarządzania plikami i folderami na wirtualnym dysku. Za ich pomocą możemy tworzyć katalogi, kopiować, kasować, przenosić, a nawet zmieniać nazwy plików. Idealnie nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych, organizowania plików i zabezpieczania ich przed niepowołanymi osobami. W celu ochrony danych warto skorzystać z możliwości kompresji i szyfrowania plików przy użyciu algorytmów – AES 128/192/256, 3DS czy Blowfish.

Charakteryzuje się czytelnym i intuicyjnym interfejsem, prostotą w obsłudze i ogromnymi możliwościami podczas zarządzania danymi. Użytkownicy mogą też synchronizować katalogi, udostępniać pliki znajomym czy też kontrolować integralność poszczególnych danych. Znajdziemy w nim również edytor metadanych, klient BitTorrent, narzędzie do  zarządzania różnymi wersjami plików oraz wielowątkowy silnik, za pomocą którego błyskawicznie i bezpiecznie skopiujemy dane z komputera lub odwrotnie. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook