Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » inne narzędzia » ABBYY FineReader Express Edition for Mac 8.3.393599

ABBYY FineReader Express Edition for Mac

8.3.393599
inne narzędzia
Rozmiar:
82.9 MB
Aktualizacja:
05.06.2014
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1592 (5 w tym miesiącu)
Opis ABBYY FineReader Express Edition for Mac 8.3.393599
 
 
ABBYY FineReader Express Edition for Mac to wyjątkowo dokładna i prosta w obsłudze aplikacja do optycznego rozpoznawania tekstu, zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów Macintosh. Bazując na opracowanej przez ABBYY technologii inteligentnego rozpoznawania dokumentów, FineReader Express for Mac precyzyjnie przekształca zeskanowane dokumenty papierowe (np. strony książek lub czasopism, dokumenty prawne, faksy itp.), pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, z zachowaniem pierwotnego układu i formatowania.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac przetwarza dokumenty różnego rodzaju dokumenty, m.in. strony czasopism i książek, arkusze kalkulacyjne, dokumentację handlową itd., osiągając doskonałe wyniki w przypadku obrazów, z którymi zwykle nie radzą sobie programy OCR, takich jak faksy i zdjęcia cyfrowe. Aby zagwarantować najwyższą jakość rozpoznawania, ABBYY FineReader Express Edition for Mac automatycznie prostuje obrazy i usuwa z nich zanieczyszczenia.

Wydajna technologia rozpoznawania fotografii cyfrowych, pozwala użytkownikom wydobywać z nich drukowany tekst i korzystać ze swoich aparatów cyfrowych jak z alternatywnego urządzenia do skanowania. Mogą oni dzięki temu z łatwością przekształcać obrazy i dokumenty na tekst, nawet jeśli typowe metody nie są dostępne, np. w bibliotece, na spotkaniu lub na ulicy. Wystarczy zrobić zdjęcie, a kilka kliknięć w programie Express Edition pozwoli przekształcić je do edytowalnej postaci.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac umożliwia ponadto przekształcanie różnego rodzaju plików PDF, w tym zawierających wyłącznie obraz (zeskanowanych), do postaci przeszukiwanych plików PDF, które idealnie nadają się do archiwizacji.

Najczęściej używane funkcje przekształcania są dla wygody użytkowników pogrupowane w menu QuickTasks, co pozwala na przekształcanie dokumentów i uzyskiwanie wyników za jednym kliknięciem. FineReader Express Edition for Mac umożliwia również równoczesne przekształcanie kilku dokumentów, które są następnie łączone i zapisywane jako jeden plik o wymaganym formacie. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na przekształcenie kilku stron książki lub połączenie kilku plików PDF.

Oferując najważniejsze funkcje przekształcania dokumentów przy zachowaniu maksymalnej prostoty i wygody użytkowania, produkty te stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla użytkowników Macintoshy. Produkt pracuje w systemach Mac OS X w wersji 10.4 lub nowszej. Jako aplikacja Universal Binary, może być uruchamiany zarówno na komputerach na bazie procesorów PowerPC, jak i Intel.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook