Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Dom » hobby » MacFamilyTree 9.2

MacFamilyTree

9.2
hobby
Rozmiar:
128 MB
Aktualizacja:
29.03.2021
Licencja:
Demo
System:
Mac OS X
Kategoria:
hobby
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
857 (4 w tym miesiącu)
Opis MacFamilyTree 9.2
 
 
MacFamilyTree to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia drzewka genealogicznego na komputerach macOS.

Dzięki aplikacji poznamy własne pochodzenie, swoich przodków oraz ewolucję całej rodziny na przestrzeni czasu.
MacFamilyTree oferuje przeogromne możliwości przy tworzeniu wizualizacji historii rodziny. Umożliwia przeszukiwanie archiwum FamilySearch, która zawiera miliardy wpisów genealogicznych. FamilySearch jest rozwijana do dni dzisiejszego.

MacFamilyTree pozwoli nam wyświetlać szczegółowe raporty i atrakcyjne dla oka wizualne wykresy genealogiczne w specjalnym trójwymiarowym trybie widoku Virtual Tree 3D. W programie możemy dodawać nowe informacje i dane odnośnie rodziny, zamieszczać zdjęcia i filmy oraz dokumentować miejsca które są powiązane z naszą rodziną.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i nowoczesny. Wszystkie opcje zostały umieszczone po lewej i prawej jego stronie. Wybierając zakładkę Wykresy - uzyskamy dostęp do generowania drzewka genealogicznego w formie wachlarza, klepsydry, symetrycznej a nawet w widoku Genogramowym.

Najciekawiej prezentują się widoki wyświetlania utworzonej rodziny. Możemy wyświetlić rodzinę w trybie globusa, galerii oraz mapy 2D. Ciekawostką jest zaimplementowana gra logiczna - Zgadywanka, w której możemy sprawdzić wiedzę odnośnie historii naszej rodziny.

MacFamilyTree 9 wymaga systemu macOS 10.13 High Sierra lub nowszego.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook