Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » grafika inne » LightBurn 1.2.01

LightBurn

1.2.01
grafika inne
Rozmiar:
28 MB
Aktualizacja:
22.07.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
181 (81 w tym miesiącu)
Opis LightBurn 1.2.01
 
 

LightBurn to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia specjalnych projektów graficznych, które można później wyciąć za pomocą podłączonej wycinarki laserowej.

LightBurn jest niezwykle użytecznym oprogramowaniem dla użytkowników korzystających z urządzeń laserowych. Pozwala wygodnie edytować elementy graficzne oraz sterować nimi za pomocą plotera laserowego.

Program importuj grafikę w różnych popularnych formatach grafiki wektorowej i obrazów (w tym AI, PDF, SVG, DXF, PLT, PNG, JPG, GIF, BMP).

Ponadto, program został przystosowany do tworzenia, modyfikowania i układania kształtów wektorowych - korzystając przy tym z profesjonalnych opcji typu - spawanie, operacje logiczne czy edycja węzłów.

LightBurn pozwoli użytkownikom precyzyjnie sterować laserem - dostosowując jego ustawienia i parametry jak moc, prędkość czy rozdzielczość. Można również skorzystać z innych funkcji - tryb ditheringu, liczba przejść, kolejność cięcia czy jasność oraz kontrast. Wyniki pracy można przesłać bezpośrednio do wycinarki laserowej.

LightBurn komunikuje się bezpośrednio z laserem, bez użycia dodatkowego oprogramowania.

Obecnie obsługuje większość kontrolerów opartych na Ruida, Trocen, TopWisdom i GCode. Obsługiwane kontrolery GCode, w tym Grbl, Smoothieware, Grbl-LPC i Marlin. Obsługiwane kontrolery Ruida to RDC6442G/S, RDC6445G, RDC6332G, RDLC-320A i R5-DSP. Obsługiwane kontrolery Trocen to AWC708C, AWC608 i TL-3120.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook