Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Narzędzia » emulatory » Ryujinx 1.1.0

Ryujinx

1.1.0
emulatory
Rozmiar:
75 MB
Aktualizacja:
03.12.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
emulatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
137 (14 w tym miesiącu)
Opis Ryujinx 1.1.0
 
 

Ryujinx to eksperymentalny emulator konsoli Nintendo Switch, który został napisany w języku C # i jest rozpowszechniany w formie otwartego kodu źródłowego Open Source.

Emulator Ryujinx ma na celu zapewnienie graczom jak najlepszych wrażeń podczas testowania gier z konsoli Nintendo Switch na komputerach osobistych z systemem Windows. Emulator należy traktować jako narzędzie do testowania gier i został stworzony dla graczy, którzy jeszcze nie kupili konsoli.

Obsługa emulatora jest dość skomplikowana i przeznaczona dla doświadczonych użytkowników. Wszelką pomoc odnośnie konfiguracji emulatora z pewnością znajdziecie na oficjalnej stronie projektu oraz na Github.

Program obsługuje komputery macOS z procesorem Intel oraz Apple Silicon.

Emulator Ryujinx obsługuje na chwilę obecną mnóstwo popularnych gier. Niektóre mogą powodować problemy techniczne ale są produktami grywalnymi. Wśród nich znajdziemy takie hity jak: Animal Crossing, Mario Kart 8, Minecraft - Nintendo Switch Edition, Super Mario Party, Super Mario Odyssey, Donkey Kong Country. Natomiast pełną listę kompatybilnych gier znajdziecie na tej stronie internetowej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook