Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Biuro » edytory tekstów » Pages 12.2.1

Pages

12.2.1
edytory tekstów
Rozmiar:
300 MB
Aktualizacja:
29.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2414 (153 w tym miesiącu)
Opis Pages 12.2.1
 
 
Pages to oficjalny edytor tekstu stworzony przez firmę Apple, który również wchodzi w skład pakietu iWork. Kompatybilny wyłącznie z systemem macOS.

Pages to doskonała konkurencja dla popularnego edytora Microsoft Word. Jest dostępny zupełnie za darmo i oprócz tworzenia oraz edycji artykułów możemy również projektować cyfrowe książki, listy motywacyjne, a nawet przygotowywać nowoczesne raporty, czy projektować plakaty lub inne dokumenty z zaawansowana grafiką.

Wbudowana technologia iCloud powoduje, że dokumenty są zawsze aktualne na wszystkich naszych urządzeniach. Dzięki współpracy w czasie rzeczywistym Twój zespół będzie mógł jednocześnie pracować na Macu, iPadzie, iPhonie lub iPodzie touch — a nawet na PC.

Umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym pozwoli Twojemu zespołowi jednocześnie razem pracować nad dokumentem. Znajdziemy w nim ponad 70 szablonów zaprojektowanych przez Apple do tworzenia wspaniałych raportów, cyfrowych książek, dokumentów CV, kart pocztowych, plakatów i nie tylko.

Nie zabrakło w nim możliwości formatowania dokumentów za pomocą wspaniałych stylów, czcionek oraz tekstur a także Rozbudowywać swój dokument, wykorzystując do tego bibliotekę ponad 700 edytowalnych kształtów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook