Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » edycja grafiki » Pixelmator Pro 3.3.6

Pixelmator Pro

3.3.6
edycja grafiki
Rozmiar:
516 MB
Aktualizacja:
02.06.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1925 (27 w tym miesiącu)
Opis Pixelmator Pro 3.3.6
 
 
Pixelmator Pro to obecnie jeden z najpopularniejszych edytorów graficznych dostępnych na MacOS. Zawiera wszystko co potrzeba do tworzenia, retuszu i wzgobacania zdjęć, a także do edycji klipów wideo! Wersja Pro oferuje więcej funkcji od wersji Classic.

Pixelmator Pro może bez problemów konkurować z innymi edytorami graficznymi pokroju Adobe Photoshop czy Affinity Photo. Posiada niewykle funkcjonalny i przejrzysty interfejs graficzny, w którym możemy tworzyć zdjęcia od zera, modyfikować już istniejące fotografie oraz przeglądać kolekcję plików graficznych na naszym MacOS.

W przypadku tworzenia nowych projektów, otrzymujemy do wyboru gotowe szablony, które są już domyślnie posegregowane i przystosowane do tworzenia grafiki webowej - w tym również dla serwisów społecznościowych pokroju Facebook.

Pixelmator Pro oferuje dostęp do bogatej funkcjonalności przy edycji fotografii. Oprócz standardowych narzędzi malarskich i retuszu, znajdziemy w nim funkcje do przeprowadzania profesjonalnej selekcji zdjęć czy korekcji kolorów. Pixelmator Pro wyróżnia się również profesjonalną technologią kompresującą jakość i rozmiar plików graficznych. W prosty i szybki sposób zmienimy ich rozdzielczość oraz zredukujemy ich rozmiar.

Korzystając z edytora Pixelmator Pro innowacyjne projekty graficzne, kompozycje, narysujemy dowolny rysunek z oszałamiającymi efektami i efektownymi tekstami. Dodatkowo Program integruje się z usługą "Zdjęcia", która jest domyślnie wbudowana i preinstalowana z systemem macOS. Dzięki temu możemy z poziomu aplikacji systemowej edytować obrazy bez potrzeby uruchamiania Pixelmator Pro.

Możemy tworzyć cyfrowe lub tradycyjne obrazy za pomocą ręcznie wykonanych, w pełni konfigurowalnych pędzli o podwójnej teksturze z pełną obsługą cyfrowych tabletów graficznych. Nie zabrakło w nim również wbudowanych efektów do tworzenia efektów artystycznych.

Program posiada też tzw magiczną gumkę do usuwania elementów graficznych. Na przykład za jego pomocą możemy w prosty sposób usunąć lub zmienić tło. Warto wspomnieć o możliwości powiększania i poprawiania rozdzielczości obrazu dzięki specjalnej technologii ML Super Resolution. Pixelmator Pro obsługuje między innymi takie formaty raficzne jak: JPEG, TIFF, PNG, PSD, HEIF, SVG, PDF, GIF, BMP, TGA, WebP i JPEG-2000

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook