Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » edycja grafiki » Nikon NX Studio 1.4.0

Nikon NX Studio

1.4.0
edycja grafiki
Rozmiar:
125 MB
Aktualizacja:
23.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
355 (9 w tym miesiącu)
Opis Nikon NX Studio 1.4.0
 
 
NX Studio to pakiet oprogramowania do przeglądania, edycji i obróbki zdjęć wykonanych aparatami cyfrowymi firmy Nikon.

Posiada inteligentną i intuicyjną przeglądarkę zdjęc, która pomoże nam zaoszczędzić czas podczas przeszukiwania i zarządzania większą ilością zdjęć i filmów multimedialnych. Dzięki szerokiemu wyborowi widoków miniatur, metadanych, zestawień porównawczych danych o lokalizacji i wyświetlania pełnoekranowego, oprogramowanie usprawnia proces przeglądania.

NX Studio charakteryzuje się prostym w obsłudze interfejsem, w którym znajdziemy najważniejsze funkcje - od kadrowania lub prostowania po retuszowanie zdjęć. Są w nim dostępne korekcje, dostosowywanie ustawień Picture Control lub kolorów i ekspozycji w wybranych częściach zdjęcia.

Wbudowana funkcja punktów sterowania kolorem pozwala na łatwe korygowanie kolorów tylko w wybranym obszarze zdjęcia. Przy użyciu tego narzędzia można szybko i łatwo dostosowywać jasność, nasycenie, odcień lub kontrast tylko w wybranym promieniu i dla obiektów o podobnym kolorze znajdujących się w wybranym obszarze.

Natomiast edytor filmów umożliwia przycinanie niepotrzebnych fragmentów materiału filmowego, dodawanie muzyki w tle, łączenie wielu klipów w jeden film i tworzenie imponujących pokazów slajdów, zawierających zarówno zdjęcia, jak i filmy. Wygodny zestaw funkcji do organizowania i etykietowania w programie NX Studio pozwala uprościć proces przeglądania zdjęć. Możemy łączyć zdjęcia, które zostały wykonane w formatach RAW i JPEG lub przeglądać je pojedynczo. Użytkownicy mogą również włączać albo wyłączać wyświetlanie informacji zdjęciowych lub histogramu oraz obracać, etykietować lub oceniać obrazy pojedynczo albo grupowo.

Obsługuje MacOS 10.14 (Mojave), 10.15 (Catalina), 11.0 (Big Sur)
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook