Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » edycja grafiki » ImageMagick

ImageMagick

edycja grafiki
Rozmiar:
12 MB
Aktualizacja:
13.09.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
84 (7 w tym miesiącu)
Opis ImageMagick
 
 

ImageMagick jest bezpłatnym programem do tworzenia, edycji, komponowania i konwertowania obrazów cyfrowych. Przy użyciu aplikacji można odczytywać pliki BMP i zapisywać je w innych popularnych formatach – JPEG, GIF, JPEG-2000, PDF, PNG, SVG, TIFF i wiele innych. Program ImageMagick posiada niezwykle prosty i funkcjonalny interfejs oraz wyróżnia się ogromną liczbą dostępnych funkcji i narzędzi umożliwiających transformację obrazu bitmapowego i wykonywanie na nim różnych czynności – zmiana rozdzielczości lub rozmiaru, rotację zdjęcia w różnych kierunkach itp. Ponadto oferuje wbudowane moduły do modyfikowania zdjęć i pozwalające na korzystanie z programu przy użyciu wiersza poleceń.

ImageMagick odczytuje i zapisuje obrazy w ponad 200 formatach graficznych - PNG, JPEG, GIF, HEIC, TIFF, DPX , EXR , WebP, PDF i SVG. Program wykorzystuje wiele wątków obliczeniowych w celu zwiększenia wydajności i może odczytywać, przetwarzać lub zapisywać obrazy w różnych rozmiarach - megapikseli, gigapikseli lub terapikseli.

ImageMagick oferuje między innymi manipulowanie i edytowanie zdjęcia bitmapowego, zmianę rozmiaru, odwracanie, odbicie lustrzane, zniekształcanie obrazów, stosowanie efektów specjalnych i dodawanie tekstów, a także rysowanie linii, wielokątów, elips i innych krzywych, konwertowanie do innych formatów graficznych czy usuwanie efektu szumu i transformacja obrazu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook