Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » edycja grafiki » Fotor 4.5.8

Fotor

4.5.8
edycja grafiki
Rozmiar:
608 MB
Aktualizacja:
27.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
29 (1 w tym miesiącu)
Opis Fotor 4.5.8
 
 
Aplikacja do obróbki zdjęć cyfrowych, tworzenia kolaży oraz wsadowej konwersji plików graficznych. Fotor oferuje najważniejsze funkcje do uzyskania oszałamiających zdjęć cyfrowych, a także posiada przydatne narzędzi do edycji fotografii typu selfie.

W programie znajdziemy wiele przydatnych narzędzi i funkcji. Wśród nich warto wspomnieć o specjalnej opcji, która automatycznie dostosowuje, wzmacnia i usprawnia wygląd modyfikowanego zdjęcia fotograficznego. Oprócz tego możemy skorzystać z gotowych filtrów (night, cloudy, darken, shade, flash, sand/snow czy theatre) i ze specjalnych efektów, które przetworzą edytowany obraz w fotografie klasyczną lub artystyczną.

Fotor oferuje możliwość zmiany rozmiaru (rozdzielczości) zdjęcia, wycinania z niego dowolnych fragmentów (w celu stworzenia grafiki na pudełko DVD lub kartkę pocztową) i dodawania profesjonalnych, nowoczesnych ramek do edytowanej grafiki.

Warto też powiedzieć parę słów o możliwości stosowania specjalnej techniki Tilt-shift. Polega ona na przesuwaniu osi optycznej i wykorzystywaniu obiektywu, przez co można uzyskać możliwość zarządzania perspektywą na dowolnym wybranym zdjęciu. W ten sposób możemy uzyskać dość specyficzny efekt tak zwanej makiety. Stosuje się ją często do wieloformatowej fotografii architektury i nie tylko. Efekt Tilt Shift pozwala na przekształcanie zwykłych zdjęć, poprzez stosowanie efektu rozmycia w niektórych obszarach na zdjęciu. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook