Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Grafika » edycja grafiki » Corel AfterShot Pro 3.7.0.446

Corel AfterShot Pro

3.7.0.446
edycja grafiki
Rozmiar:
68 MB
Aktualizacja:
29.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
2222 (11 w tym miesiącu)
Opis Corel AfterShot Pro 3.7.0.446
 
 

Corel AfterShot Pro to program przeznaczony dla fotografów, umożliwiający prace ze zdjęciami cyfrowymi. Oprócz tego, aplikację można wykorzystać do katalogowania zdjęć i publikowania ich w sieci. Stanowi godną alternatywę dla konkurencyjnych programów Adobe Lightroom czy Apple Aperture.

Program Corel AfterShot Pro zawiera zaawansowany silnik do dekodowania danych zapisanych w formacie RAW, a także w pełni wykorzystuje procesory wielordzeniowe. Oprogramowanie umożliwia niedestrukcyjną edycję obrazu, czyli wszystkie wniesione poprawki zostaną zapamiętane w formie metadanych. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości podczas obróbki fotografii. Ponadto możemy zarządzać kolekcją zdjęć, tworzyć prezentację oraz pokaz slajdów, a także konwertować pliki do popularnych formatów PNG, TIFF i JPEG. 

Program wyposażony został w specjalną technologię Perfectly Clear, która dostosowuje oświetlenie pikseli zdjęcia w taki sposób, aby zachowały swoją naturalną barwę. Przydaje się ona również do ulepszania wyblakłych i brzydko oświetlonych fotografii. Aplikacja Corel AfterShot Pro posiada też wysokiej jakości narzędzie do usuwania szumu na obrazach zapisanych w formacie JPG i RAW. Nie zabrakło w niej niezbędnych opcji do polepszania jakości wybranych fragmentów na dowolnym zdjęciu. Warto wspomnieć o tym, że Corel AfterShot Pro został zoptymalizowany do pracy z technologią AMD Vision.

Uwaga:
Program Corel AfterShot Pro dostępny jest w w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania. Aplikacja wspiera Mac OS X 10.5 i nowsze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook